Współpraca z klientem indywidualnym

Polacy jako społeczeństwo są w gronie tych narodowości, które rzadziej się ubezpieczają. Warto jednak wziąć pod uwagę, że żyjemy w czasach intensywnych przemian.
Dynamicznie zmienia się styl życia, a więc i potrzeby. Do tej pory bogaciliśmy się jako społeczeństwo – kupowaliśmy mieszkania, podróżowaliśmy, zakładaliśmy własne biznesy.
Te czasy jednak w dużej mierze ulegają zmianom a jutro staje się coraz bardziej niepewne.

Osoba taka jak Ja – doradca ubezpieczeniowy - ma swego rodzaju misję społeczną, chcę uświadamiać społeczeństwo. To przecież właśnie ubezpieczenia dają gwarancję równowagi ekonomicznej rodzin, przedsiębiorstw oraz majątku prywatnego i publicznego. Roli ubezpieczeń nie da się zastąpić nawet najlepiej zorganizowaną działalnością prewencyjną. Nikt nie rozumie tego lepiej, niż doradca ubezpieczeniowy, dlatego to właśnie moją rolą jest kształtowanie świadomości społecznej i budowania zaufania do branży.

Zakup książkę

Dzięki zakupieniu i przeczytaniu książki mojego autorstwa „Zostań doradcą, nie sprzedawcą” poznasz metody, które zaimplementowane 1:1 wśród członków mojego zespołu dają ponadprzeciętne rezultaty, zdobędziesz wiedzę jak uzyskać składkę na poziomie 2,5 raza średniej krajowej , wskaźnik utrzymania polis na poziomie blisko 100% bez względu na czynniki zewnętrzne (kryzys), dowiesz się co zrobić, aby każdy klient polecał Ciebie następnemu.

Dołącz do zespołu

Mój zespół to przede wszystkim grono zaufanych specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń. Bycie doradcą ubezpieczeniowym to praca, która zapewnia wiele możliwości rozwoju i awansu. Dołączając do mojego zespołu od samego początku zyskasz wiedzę i wsparcie za równo ode mnie jak i od doświadczonych koleżanek i kolegów po fachu. Będziesz mógł realizować oczekiwane cele sprzedażowe i zadania oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta a tym samym samodzielnie zarządzać swoim czasem pracy.

Weź udział w szkoleniu

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w jednym z moich szkoleń online.
Główną zaletą mojej oferty szkoleniowej jest możliwość szybkiego pozyskania dużej ilości wiedzy bez wychodzenia z domu! Szkolenia prowadzone są w łatwy i zrozumiały sposób. Naukę rozpoczynasz w dowolnym dla siebie czasem i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program. Możliwość wielokrotnego powracania do materiału sprawi, że utrwalisz na długi czas dzięki czemu zaowocuje ona w przyszłości! Jeśli wolałbyś odbyć indywidualne szkolenie z zakresu, który sprawia Ci największą trudność – skontaktuj się ze mną!

Kontakt

Porozmawiajmy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić

+48 509 898 555

hello@katarzynapilczuk.pl

al. Grunwaldzka 163, 80-001 Gdańsk